Cudzoziemiec - The ...

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ...:::INFO:::... ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ produkcja: Chiny , USA , Wielka Brytania premiera: 24 września 2017 (świat) reżyseria: Martin Campbell scenariusz: Peter Buchman , David Marconi gatunek: Thriller , Akcja ...

pobierz torrent
 

VA -Hot Dance vol.4...

[img]http://s18.postimg.org/5u338nybd/Information.gif[/img] Artist...............: VA Album................: Hot Dance vol.413 Genre................: Dance / Clab Source...............: CD Year.................: 2018 Ripper...............: Aladyn1111...

pobierz torrent
 

Krucyfiks - The Cru...

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ...:::INFO:::... ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ produkcja: Wielka Brytania , Rumunia premiera: 13 października 2017 (Polska) 1 lipca 2017 (świat) reżyseria: Xavier Gens scenariusz: Carey Hayes , Chad Hayes gatunek: Horro...

pobierz torrent
Slayers Next - Magiczni Wojownicy Sezon 2 odc.32 [.avi] [Lektor PL]

Slayers Next - Magiczni Wojownicy Sezon 2 odc.32 [.avi] [Lektor PL]


Kategoria: ANIME / ANIME

Zaakceptował:
Liczba pobrań: 5
Ostatnia aktualizacja: 0000-00-00 00:00:00

Dodał: szwejzi Data: 18-01-2013 Komentarze: 0
Rozmiar: 170.00 MB format: ANIME Seed: 5Peer: 5
Info Obsada Opis Szczegóły Media
[info]
Produkcja: Japonia
Gatunek: Fantasy, Komedia, Przygodowy, Anime
Data premiery: 7 kwietnia 1996 – 27 września 1996
Liczba odcinków: 26
Stacja telewizyjna: RTL7, TVN7

[/info]
[opis]
Druga z kolei część kultowego już anime "Slayers, The" - zdaniem wielu fanów najzabawniejsza i najbardziej dopracowana zarówno, jeśli chodzi o fabułę, jak i znacznie wyższy poziom animacji i chara design'u. Seria ta opowiada o poszukiwaniach Claire Bible (Księga Proroctw), z której to nasi bohaterowie chcą odczytać tajemnicze zaklęci umożliwiające Linie pokonanie wszelkich bestii, a przede wszystkim groźnych Mazoku. W księdze tej również zawarte są informacje mówiące o tym, jak przywrócić Zelgadisowi jego normalny wygląd. Bohaterowie spotykają się ponownie w królestwie Xoana, które to - tak na marginesie mówiąc - Lina nieopatrznie zrównuje z ziemią. Do już utworzonej w pierwszej części drużyny przyłączają się Martina (na swój sposób, bo jest ona osieroconą księżniczka Xoanu) i niezwykle tajemniczy, przebiegły i z nie do końca określonymi zamiarami Kapłan Xellos, za sprawą to którego Lina i spółka będą walczyć z demonicznym Gaavem - panem smoków i opiekunem zaświatów - hellmasterem Phibrizzo... Seria liczy 26 odcinków.

[/opis]
[obsada]
Lina Inverse – rudowłosa szesnastoletnia dziewczyna, mistrzyni czarnej magii. W wielu miastach znana jako osoba awanturnicza, atakująca grupy bandytów w celu odebrania im skarbów. Podróżuje z Gourrym, jej samozwańczym „opiekunem”, mając chrapkę na jego magiczny miecz. Jest uważana za brzydki i płaski jak deska do prasowania postrach smoków.

Gourry Gabriev – wędrowny fechtmistrz, który spotyka Linę w pierwszym odcinku serii. Od tego momentu zostaje jej towarzyszem, nazywając siebie „opiekunem” Liny. Jest posiadaczem Miecza Światła, znanego również pod nazwą Gorun Nova, przekazywanego w jego rodzinie z pokolenia na pokolenie. Nie jest dobrze wykształcony, ma bardzo słabą pamięć, znakomicie jednak posługuje się mieczem.

Zelgadis Greywords – chimera, w 1/3 człowiek, w 1/3 golem, w 1/3 demon. Zelgadis jako człowiek pragnął zdobyć wielką moc, więc Rezo spełnił jego prośbę, zamieniając go w chimerę. Przemiana zmieniła go fizycznie – otrzymał kamienną skórę i metalowe włosy. Jest dobrym wojownikiem i magiem. Zelgadis bardzo nie lubi miast, gdyż wstydzi się swego wyglądu. Kiedy zrozumiał, jak wiele kosztuje go uzyskana od Rezo siła, zaczął poszukiwać sposobu na odzyskanie dawnego wyglądu.

Amelia Will Tesla Seyruun, – księżniczka miasta Seyruun. Amelia (podobnie jak jej ojciec) jest fanatyczką sprawiedliwości . Podkochuje się w Zelgadisie. Często zanudza pozostałych bohaterów wykładami na temat sprawiedliwości.

Xellos – najpotężniejszy Mazoku niebędący lordem. Ma ok. 1020 lat. Panią Xellosa jest Wielka Bestia Zelas Metallium. Każdy z lordów miał prawo stworzyć sobie dwójkę sług – kapłana i generała. Władczyni Bestii postąpiła inaczej – stworzyła Mazoku, który jest jednocześnie kapłanem i generałem. Xellos to jedna z najbardziej tajemniczych postaci, bezustannie ma zamknięte oczy i uśmiech na twarzy. Sam zwykł nazywać siebie „tajemniczym kapłanem”. Ma skłonność do nagłego pojawiania się i znikania. W serii Try dość dwuznacznie zachowuje się w stosunku do smoczycy Filii, w jednym odcinku nawet ratując jej życie. Lubi sobie żartować z bohaterów (zwłaszcza z Filii). Uwaga! Xellos nie jest "Metallium". Metallium to miano jego pani, to nie jest jego nazwisko, pisownia "Xellos Metallium" jest błędem!

Sylphiel Niels Rada – kapłanka zakochana w Gourrym. Córka władcy Sairaag, miasta zniszczonego doszczętnie przez Kopię Rezo po wchłonięciu przez niego mocy Bestii Zanaffar. Kompletnie nie radzi sobie z jakąkolwiek magią ofensywną, jednak w serii NEXT wykorzystuje ona Dragon Slave przeciwko Fibrizzo. Jest to jedyne zaklęcie ofensywne jakie potrafi rzucić Sylphiel.
[/dane]

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]


wczytaj więcej torrentów
Copyright © 2015 All rights reserved Best-Torrents.net | Designed by Best-Torrents.net Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. PolicyDMCA