VA - Hot Dance vol....

[img]http://s18.postimg.org/5u338nybd/Information.gif[/img] Artist...............: VA Album................: Hot Dance vol.412 Genre................: Dance / Clab Source...............: CD Year.................: 2018 Ripper...............: Aladyn1111...

pobierz torrent
 

Blade Runner 2049 (...

INFO : produkcja: Kanada , USA , Wielka Brytania premiera: 6 października 2017 (Polska) 3 października 2017 (świat) reżyseria: Denis Villeneuve scenariusz: Hampton Fancher , Michael Green gatunek: Thriller , Sci-Fi OPIS : Minęło 30 lat od w...

pobierz torrent
 

Dom zbrodni - Crook...

INFO : produkcja: Wielka Brytania premiera: 20 października 2017 (świat) reżyseria: Gilles Paquet-Brenner scenariusz: Julian Fellowes , Tim Rose Price gatunek: Kryminał OPIS : W jednym z najbardziej zagmatwanych kryminałów Agathy Christie p...

pobierz torrent

SimCity 4 Deluxe Edition [PL] [2CD] [+poradnik]


Kategoria: GRY / PC

Zaakceptował: nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 63
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-29 18:35:45

Dodał: Krychu Data: 17-03-2009 Komentarze: 1
Rozmiar: 1.01 GB format: PC Seed: 11Peer: 23
Info Obsada Opis Szczegóły Media
kategoria: strategiczne - ekonomiczna
producent: Maxis
wydawca: Electronic Arts Inc.
dystrybutor PL: Cenega Poland
data premiery: 09 stycznia 2003
data wydania PL: 07 marca 2003

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

wymagania sprzętowe:
Pentium III 1 GHz, 256MB RAM, 32MB akcelerator 3D, 1 GB HDD.

Sim City 4 to kolejna część słynnej serii, symulacji życia i rozwoju miasta, rozwijanej przez firmę Maxis już od ponad 10 lat. Jednak w odróżnieniu od poprzedniczek, gracz nie buduje jednego „cudownego”, odizolowanego od świata miasta, lecz może powiązać swoje miasto z innymi jednostkami osadniczymi i tym samym stworzyć wielką aglomerację połączoną ekonomicznie i przemysłowo. Dla przykładu, nic nie stoi na przeszkodzie by ludzie mieszkali w jednym mieście, a pracowali w drugim. To stwarza przed nami nowe możliwości i znacznie rozszerza skalę gry. Teraz akcja toczy się na niewiarogodnie (z punktu widzenia poprzednich gier z cyklu Sim City) dużych przestrzeniach.

Znaczną innowacją jest też personalizacja życia pojedynczych obywateli zamieszkujących zarządzaną przez gracza metropolię. W każdej chwili można podglądnąć mieszkańców danej dzielnicy, czy nawet ulicy i zasięgnąć od nich informacji o ich problemach, o rozwoju miasta, postępowaniu władz, itd. Można też zaimportować swoją ulubioną postać z gry The Sims i sprawdzić jak będzie sobie radzić w naszym mieście.

Sim City 4 posiada w pełni trójwymiarową grafikę z widokiem z rzutu izometrycznego. Na ekranie wyświetlane są setki szczegółowo wyrenderowanych obiektów i efektownych animacji (np. poruszających się przechodniów, pojazdów, dymu, itp.), ponadto po raz pierwszy w serii wprowadzono cykl dnia i nocy. Grę wyposażono w nowy bardziej intuicyjny interfejs oraz system informowania gracza o aktualnej sytuacji w mieście.

* Możliwość rozbudowanego i niemal niczym nieograniczonego terraformingu obszaru, na którym powstaje nasze miasto marzeń (niwelowanie wzniesień, ustawianie typu terenu, umiejscawianie zbiorników i cieków wodnych, itp., itd.).
* Większe, bardziej realistyczne katastrofy, którymi można utrudniać sobie zadanie stworzenia idealnego miasta.
* Setki nowych obiektów, budynków i konstrukcji.
* Realistycznie oddana praca i działanie służb publicznych, typu: Straż Pożarna czy Policja. W Sim City 4 widać jak wozy strażackie wyjeżdżają z remiz i przedzierają się przez korki uliczne, (co wydłuża czas dojazdu) by dotrzeć do płonącego budynku.

SCREENY: http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=1764

Jak zainstalować grę:
1.Rozpakowujemy plik "simcity 4 deluxe edition + serial + nocd crack sim city"
2.Rozpakowujemy także TYLKO Cd1 (żeby mieć cracka i seriala)
3.Otwieramy deamona i ładujemy Cd1
4.Instalujemy gre
5.Gdy poprosi nas o włożenie cd2 zastępujemy w deamonie Cd1 na Cd2
6.Po zainstalowaniu gra sie automatycznie będzie uruchamiała ale możliwe (tak było u mnie) że w ogóle sie nie załaduje. Trzeba więc albo wylogować albo zrestartować kompa.
7.Wrzucić cracka

Jak zainstalować spolszczenie
1.Rozpakowujemy plik ze spolszczeniem do ...SimCity 4English
2.Miłego grania ^^
[/dane]

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]


wczytaj więcej torrentów
Copyright © 2015 All rights reserved Best-Torrents.net | Designed by Best-Torrents.net Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. PolicyDMCA